26 Wrze

Warsztaty w ramach Wellness week w PwC Service Delivery Center

W ramach współpracy z firmą Care Solutions często jestem proszona o prowadzenie wielu ciekawych i inspirujących warsztatów. Zawsze bardzo się cieszę na wieść o zbliżających akcjach, ponieważ rozszerzanie wiedzy innych na temat żywienia, a także otwarta dyskusja sprawiają, że czuję się jak ryba w wodzie.

Tym razem mimo niesprzyjającej, jesiennej już aury wybrałam się aż do Katowic, do firmy PwC Service Delivery Center, gdzie trwał właśnie Wellness week. Pracownicy mieli  w tym czasie szansę uczestniczyć w róźnego rodzaju zajęciach teoretycznych i praktycznych z zakresu szerokopojętego zdrowia i ergonomii.

Ja poprowadziłam warsztaty w trzech tematach:

1. BrainFood- czyli anglojęzyczna opowieść o tym jak poradzić sobie w biurze, gdzie mamy do czynienia z bardzo wysoką aktywnością mentalną.

2. Temat darzony przeze mnie szczególną sympatią, czyli Fakty i Mity o odżywianiu - tu zawsze moge liczyć na wysoką aktywnośc słuchaczy, tym razem również mnie nie zawiedli ;)

3. Dieta zgodna z porami roku, czyli słów parę o tym, co jeść jesienią, gdy robi się coraz zimniej i spada odporność.

Jak zwykle obecność na warsztatach dopisała. Mam ogromną nadzieję, że udało mi się zainteresować każdym spośród tematów.

Twój komentarz




Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe